MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5086121
nr 508 6121
MIRROR
Lenght: ()
Gustaviansk stil, höjd: 117 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 800
Monday February 11 2008
at 17:41:32
700 kr
750 kr
Den Gustavianska stilen